wtorek, 17 maja 2011

Północna Marchia

Od dłuższego czasu pracuje nad nowym sandboksem, takim wprowadzeniem w staroszkolny styl gry, mechanicznie oparty będzie o Swords & Wizardry: White Box PL. Będzie to w miarę klasyczne fantasy z odrobiną s-f. Terminu wydania nie podam, bo zbliża się sesja, więc ilość czasu jaką poświęcam na hobby drastycznie zmaleje. Co do klanarchiowego sandboksa- kończę go poprawiać i robię nową mapę. Oto mapa Północnej Marchii(jeszcze musze zaznaczyć osiedla):

4 komentarze:

 1. Napisałem wczoraj komentarz, ale nie wiem czemu przepadł...
  Zrezygnujemy jednak z D&D 4.0. Próbuję się w to wgryźć, ale jakoś popsuła mnie ed. 3.x ;)
  Co do Swords & Wizardry White Box, to w sumie zastanawiałem się nad tym. Ale to tylko w moim małym projekcie "barbarzyńcy i dinozaury" ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. hmm dziwne, nie usuwałem żadnych komentarzy. "Barbarzyńcy i dinozaury"? Brzmi super! Opowiadaj co to jest:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiem, na pewno nie usunąłeś, musiałem przekroczyć pewnie czas wpisywania posta albo jakiś błąd się wdał podczas przesyłania go.

  A co barbarzyncow i dinozaurów. W sumie to niewiele można o tym powiedzieć ;) Czysta siekanka w rodzaju Conana, tyle, że w Triaso-juro-kredzie, z pewną domieszką przyszłości a la He-Man. Jak się pewnie domyślasz - klimat dla maniaków ;) Widzę głównie 2 metrowego monarchę zasiadającego na tronie z czaszek Tyranozaura, za oparcie mając rogi Triceratopsa ;) Ale to nawet nie myślę o tym za często - głównie kiedy jestem w fazie tęsknym gapieniem się na ilustracje półnagich kobiet i mężczyzn z mieczami ;) i mam potrzebę na surowe mięcho ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ahahaha, by dodać komentarz musiałem wpisać czasownik "bleed"! :D to tak odnośnie mięcha pewnie ;_

  OdpowiedzUsuń